Belladonna: príbeh úspešnej lekárne, ktorá sa stará o vaše zdravie.

Vitajte na stránkach lekárne BELLADONNA, vašej obľúbenej lekárni vo Veľkom Krtíši.

Od malička som chcela pomáhať ľuďom, ale nechcela som byť doktorkou ani právničkou. Keď mi povedali o možnosti študovať farmáciu, už samotný názov sa mi páčil. A neskôr som zistila, že mám rada chémiu a prácu s liečivami, ktoré mi navyše umožnia naplniť môj sen: “Pomáhať ľuďom.”

Lekáreň Belladonna som otvárala v júni 1995 v Neninciach. V tejto malej dedinke sme fungovali deväť rokov. Neskôr som sa však rozhodla premiestniť lekáreň do mesta, kde som poznala oveľa viac ľudí a od 26.3.2004 nás nájdete v centre mesta Veľký Krtíš na ulici SNP 5.

Názov lekárne, ktorý som zvolila má dvojaký význam. BELLADONNA je meno liečivej bylinky a zároveň “bella donna” znamená po Taliansky krásna žena. Toto spojenie mi jednoducho učarilo a verím, že sa páči aj ostatným.

Od kedy lekáreň vznikla sa neustále rozvíja. Dnes sme malý tím odborníkov, ktorý sa snaží napredovať v každom smere. Ale najviac nás teší spokojný pacient, ktorý povie, že sme mu pomohli a že sa rád vracia. Budeme sa tešiť na vašu skorú návštevu.

 

Lekáreň Belladonna vás víta!

Lekáreň Belladonna vás víta!